2 x Monter

LOKACIJA: Blagoja Parovića bb, Tunjice, Banja Luka
Datum objave: 12.04.2024.
Prijaviti se možete do: 20.5.2024.

Prijave šaljete na mail: posao@euroglas-bl.com

Opis posla

1

Priprema i planiranje

Detaljno upoznavanje s projektom, tehničkim crtežima i specifikacijama.
Monter mora provjeriti i pripremiti sve potrebne materijale, alate i opremu.

2

Montaža

Ovo je glavna faza rada montera gdje se vrši fizička instalacija ili montaža komponenti prema tehničkim uputstvima i planovima.
Preciznost i fokus na detalje su ključni za osiguranje da su sve komponente ispravno postavljene i funkcionalne.

3

Testiranje završni pregled

Nakon instalacije, potrebno je provesti testiranje kako bi se osiguralo da je sve postavljeno ispravno i da sistem ili konstrukcija funkcioniše prema očekivanjima.
Završni pregled uključuje i provjeru kvaliteta rada, te po potrebi izvršavanje sitnih korekcija ili prilagođavanja.

Uslovi

Tražimo motivisanog i kvalifikovanog kandidata za poziciju Montera, koji će se pridružiti našem timu. Idealni kandidat bi trebalo da ima kombinaciju tehničkih vještina, praktičnog iskustva i sposobnost za timski rad.

Prednost imaju kandidati