CNC Operater

LOKACIJA: Blagoja Parovića bb, Tunjice, Banja Luka
Datum objave: 12.4.2024.
Prijaviti se možete do: 15.5.2024.

Prijave šaljete na mail: posao@euroglas-bl.com

Opis posla

1

Priprema i planiranje

Ova faza uključuje pripremu CNC mašine, što podrazumijeva postavljanje alata, kalibraciju i unos odgovarajućih programa.
Operater treba razumjeti tehničke crteže i specifikacije kako bi pravilno prilagodio program mašine za određeni zadatak.
Provjera i priprema materijala za obradu (stakla) takođe spada u ovu fazu.

2

Nadgledanje

Operater nadgleda i upravlja CNC mašinom tokom procesa obrade stakla, osiguravajući efikasnost proizvodnog procesa.
Potrebno je kontinuirano pratiti proces obrade kako bi se osigurao kvalitet i tačnost, te pravovremeno reagovati na bilo kakve anomalije ili tehničke probleme.

3

Kontrola kvalitete i održavanje

Nakon obrade, CNC operater provjerava gotove proizvode radi usklađenosti s tehničkim specifikacijama i kvalitetom obrade.
Redovno održavanje CNC mašine i alata je ključno kako bi se osigurala konzistentna preciznost i smanjili zastoji u proizvodnji.
Operater treba voditi evidenciju o radu mašine i održavanju.

Uslovi

Tražimo motivisanog i kvalifikovanog kandidata za poziciju CNC Operater, koji će se pridružiti našem timu. Idealni kandidat bi trebalo da ima kombinaciju tehničkih vještina, praktičnog iskustva i sposobnost brzog učenja.

Prednost imaju kandidati